درباره ما

آقای حسین دلاوری در سال ۱۳۶۴ شرکت سنگ سامان را تاسیس نمودند. ایشان با کوشش فراوان، تحصیلات مرتبط و روحیه کار آفرینی توانستند با موفقیت بنیان یک کسب و کار را در زمینه سنگ طبیعی بنا کنند. از آن سال این فعالیت اقتصادی به خانواده دلاوری وارد و به یک کسب و کار خانوادگی بدل شد. شرکت به آرامی پیشرفت نمود و بعد از ۱۵ سال به یکی از پیشروهای بخش خصوصی در کشور تبدیل گردید.

آقای سامان دلاوری در سال ۱۳۸۴، همزمان با بحران اقتصاد جهانی، به عنوان مدیر عامل شرکت منصوب گردیدند. در آن دوران دشوار نه تنها شرکت سوددهی خود را حفظ نمود، بلکه موفق شد به بازارهای بین المللی نیز وارد شده و نامی معتبر در این عرصه شود. این روزها به لطف میراث غنیمان و دانش مدرن و به کار گیری آن، مفتخریم که شرکتی معتبر و مورد اطمینتن در عرصه سنگ طبیعی هستیم.

شرکت سنگ سامان در سال ۱۳۶۸ تاسیس شد. با بیش از ربع قرن کوشش، دانش، تجربه و توسعه مداوم، این شرکت به شرکتی برجسته در زمینه استخراج، فرآوری سنگ طبیعی در ایران بدل شده است.

با سرمایه گزاری عظیم و بهره گیری از ماهرترین کارشناسان در کشور و بکارگیری بروزترین ماشین آلات، گروه سنگ  سامان خود را به عنوان یکی از پیشگامان بخش خصوصی کشور معرفی کرده است.

با تکیه بر منابع معدنی در اختیار این شرکت و کارخانجات توانمدمان، قادر به استخراج سالانه بیش از ۲۰۰ هزار تن بلوک سنگ خام و بیش از ۳۰۰ هزار متر مربع سنگ تایل و اسلب هستیم.

واحد صادرات ما در سال ۱۳۸۵ با هدف گسترش صادرات و حضور در بازارهای بین المللی آغاز به کار نمود. هدف ما در بخش صادرات گسترش حضور در بازارهای بین المللی و ارائه خدمات تراز اول و مهمتر از همه پایدار و مستمر به مشتریان خود می باشد.

در حال حاضر این شرکت چهار معدن و دو کارخانه زیر را دارا می باشد:

  • معدن سنگ تراورتن مشکی و سیلور
  • معدن سنگ تراورتن قهوه ای و بژ
  • معدن سنگ تراورتن کرم روشن
  • معدن سنگ مرمریت مارال

سامان استون